Пристрастеност към жените / секса

Re: Пристрастеност към жените / секса

Мнениеот lili » 17 Окт 2008 16:45

Мими, лесно ти е на теб! Имаш си обект, за когото мислищ. Аз пък си нямам и ако взема да се влюбя в теб, тогава съм обречена на страдание! Затова не ми се мисли за шейк и чай!
lili

Мнениеот lili » 17 Окт 2008 16:47

Всъщност те излъгах.Имам си! Ама е тайна, и не искам да я споделям.Така че, предложи нещо друго...
lili

Мнениеот Мими » 22 Окт 2008 18:33

Защо ме лъжеш, Лили!? И какви са тези тайни? Кой е щастливеца? На по една супичка?
Мими

Мнениеот bigsavak » 10 Ное 2008 12:09

Здравей Мими, незнам дали си сериозен или си намерил ново поле за действие тук във форума. Ако си сериозен започни от себе си първо, защото ако не си помогнеш сам и другите няма как да го сторят. Ако си на 20 можеш да се помоташ още десетина годинки така, но ако си по напред във възрастта се стягай. Аз лично открих сам за себеси - донякъде и с чужда помощ, че само си губя времето така. Летенето като пчеличка от цвят на цвят може да ти донесе някаква полза в опознаването на нежния пол, но до време. От книгите също можеш да почерпиш доста добра информация и да натрупаш запас от знания и то доста по-ефективен от това, което чуваме от приятели. Ако си тръгнал да се доказваш на себе си или на другите пък - заблуждаваш се. Затова ако обичаш някоя - просто се заеми сериозно със случая и не забравяй, че две и повече дини не могат да се носят под една мишница :) Сърдечно ти желая успех :)
П.П. Не прекалявай с шейковете и чая.
bigsavak

Мнениеот Мими » 11 Ное 2008 22:42

Шейковете не са страшни :)
Напълно сериозен съм, и за съжаление не съм на 20. Не се самодоказвам, за това съм намерил други пътища и не трупам знания по този начин.
И съмсем сериозно съм се заел със случая, но леко ме е страх от слабата ми воля. Не твърдя, че съм неотразим, просто се боя, че бих използвал поредния удобен случай, който животът ми предостави. Мисля, че непрестанно трябва да ми се повтаря колко безмислен е този глад.
Благодаря за пожеланията :)
Даже и Лили разбра що за стока съм :)
Мими

Мнениеот lili » 14 Ное 2008 19:39

Мими, откога присъства тази пристрастеност у теб?
lili

Мнениеот Мими » 20 Ное 2008 15:54

Лили, откакто съзрях :D
Мими

Мнениеот lili » 10 Дек 2008 10:07

Здрасти,Мими! Как би описал пирстрастеността като вид тръпка или вид доказване на нещо?
А шейка ще го остави за лятото, щото вече е много студено. :D Да те питам още нещо. Наблюдавал ли си някаква закономерност по отношение на изострянето на пристрастеността ти. Например има ли сезонност или пък някаква конкретна друга ситуация?
lili

Мнениеот Мими » 10 Дек 2008 19:56

Лили, в никакъв случай доказване, не ми дреме какъв ми е рейтинга. Може би нещо първично, не съм се замислял. Разбира се нещата стават неконтролируеми напролет, когато дамите захвърлят елегантните си палта.
Мисля, че спокойно може да се опита нещо друго, капучино, чай и др. :D
Мими

Мнениеот Gorila » 11 Дек 2008 16:14

Мими опиши точно как изглежда твоята пристрастеност към жените защото така както обясняваш не се различа от това, което чувстват много мъже :lol:
Gorila

ПредишнаСледваща

Назад към Пристрастеностти